| Los a întrebat:

Bun, deci sunt baiat si as vrea sa imi las parul lung. Nu l-am mai lasat pana acum niciodata asa ca nu stiu cum ar trebui sa procedez. Trebuie sa il las sa creasca aiurea de capu' lui pana e nevoie sa tau din varfuri sa nu arate urat SAU trebuie sa ma tund regulat si de fiecare data cu o lungime mai mare decat precedenta? Detalii: am parul ondulat, spre cret ( habar n-am cum sa ii spun, ma scuzati), blond.
Multam anticipat!

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Eu l-am lasat sa creasca fara sa-i tai varfurile, nu l-am mai taiat de vreo 3 ani

| ionutmihai2002 a răspuns:

Daca vrei sa il lasi lung zii la frizerita sa te tunda doar prin parti. Daca vrei sa il lasi ca fetele lasa-l sa creasca si atat