| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am părul cret(acum in carantina e lung, adica tot). Problema e cu bretonul s-a facut mare si in loc sa imi stea in sus si ondulat mi se lasa pe frunte (batut) sa-i spun asa. Din profil se vede foarte urat, parul din parti si din mijlocul capului fiind ondulat in sus iar bretonul lasat in jos pe frunte.Ce pot face?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreea567890123 a răspuns:

Ori te tunzi acasa
Ori il prinzi si tu si faci acea Codita in sus
Ori astepti încă 13 zile pana se termina carantină si te duci la tuns