| AndreiDoMino a întrebat:

Sunt baiat si am sprancenele mari si stufoase, iar eu cred ca se vede foarte urat. Ce ar trebui sa fac? daca ma pensez... o sa trebuiasca mereu sa ma pensez.Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkShina5566 a răspuns:

Da,ar trebui sa mergi la salon si sa te pensezi putin pentru ca baietii cu sprancenele foarte groase nu arata tocmai OK.Adica,tine si de igiena si de frumuseste.intelegi tu. Oricum nu esti singurul baiat care se penseaza, sunt sute de mii laughing asa ca nu-ti face probleme.

| AndreitsSza a răspuns:

Da ar trebui sa te pensezi mereu! Si la baietii nu se deosebeste ca se ai sprancenele mari si stufoase, la urma urmei esti baiat! Funda! Plss!