| curious01 a întrebat:

Daca tai sprancenele, adica a le scurta, e drept ca se ingroasa mai tare? (baiat)
Apropo:ce as putea face cu cele de pe nas? fara sa le pensez, caci dacao fac, va trebui mereu, si nu vreau asta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu se intampla asta. Nu ai ce sa faci, asta e procesul. Femeile se epileaza pe aproximativ tot corpul regulat si nu se plang si tu te plangi pentru 3 fire de pe nas? Si cica noi suntem alea slabe.

| NH4OH a răspuns:

Nu, nu se îngroasă mai tare. E o zicală bătrânească laughing.
Dacă nu vrei să fii vreun păros, mai bine epilează-te cât de cât, indiferent că trebuie apoi să faci mereu asta.
Fetelor (majoritatea sunt epilate), crezi că o să le placă niște mingi de păr?