| Ceaki a întrebat:

Salut, sunt Gay si mi e rusine sa ies afara cu haine de femeie pe mine, ce as putea face? exista haine decoltate pentru barbati? dati-mi si mie saite dau funda. PAA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că mai mult trans decât gay.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai degraba, la varsta ta, esti doar un copil nedefinit sexual. Si cu hormoni care au luat-o razna.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui ca esti travestit, ca ala umbla cu haine de femei.

| Violleta2022 a răspuns:

Imbraca-te normal cand esti pe strada, macar nu te ataca nimeni, dar in intimitatea casei, si in prezenta iubitului gay, poti sa te imbraci cum doresti.

| Saiko93 a răspuns:

Iti recomand un nr. Fii barbat si cauta gagici pe care sa le superi ca baieti sunt deja destul de nervosi Iti imaginezi si tu potentialele cauze

| Ceaki explică:

Bai esti bulangiu cum sa fie troll nebunule vrei nuduri zi?