| Matematicafmm a întrebat:

Salut,sunt urat,dupa parerea mea si imi e rusine cu mine si cand imi fac o poza sunt urat,mi-am intrebat parintii si evident ca ei afrima ca nu sunt,dar mie unul mi se pare ca arat hidos, am 14 ani si sunt baiat si nu stiu ce sa fac,am cosuri,corpul nu e atat de rau,dar fata ma deranjeaza, am o tunsoare destul de urata si deranjata dar nu stiu cum sa ma tund si imi e frica ca voi arata mai rau. Exista o cale sa nu mai fiu asa? Va trece cu timpul?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Nu te mai crede asa, nici nu exista frumosul sau uratul aici este ceva relativ niciodata nu trebuie sa iti fie rusine cu tine ai luat din trasaturile parintilor tai si nu cred ca pe ei ii vezi "urati" fiindca ii iubesti, pentru cosuri foloseste piroxicam(11 lei Costa) am recomandat la multi si a functionat, freza o poti schimba oricand cum doresti stie frizerul ce o sa faca stai linistit si apropo parintii tai nu mint, nici un parinte nu si-ar putea vedea copilul "urat" daca trebuie sa folosesc cuvantul asta ei pur si simplu iti spun adevarul si da cu timpul te vei schimba si o sa te maturizezi nu ramanem la fel.

1 răspuns:
| brokensoul69 a răspuns:

Si eu sunt urata, hai sa ne luam de mânã.