| MaryusSK2012 a întrebat:

Sunt baiat, am parut saten deschis, si as vrea sa ma vopsesc temporal (blond). Stiti vopsele temporare de par care pot sa imi faca parul blond?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

L'Oreal Paris Excellence Creme 6.35 e destul de bună și are un preț aceeptabil.

| OoBunnyoO a răspuns:

Orice vopsea fara amoniac din magazin este semipermanenta. Poti sa te uiti si sa vezi ce nuanta de blond ti-ar placea.

| NH4OH a răspuns:

Temporar*
Hm, vopselele semipermanente prind muult mai greu pe păr, deci sunt mari șanse să nu fie cum îți dorești.
http://weheartit.com/......060/search - dacă vrei ceva de genul, chiar și un blond mai închis nu te va prinde. Părul trebuie decolorat, vopsit și întreținut la greu. Blondul e foarte costisitor, mai costisitor decât îți imaginezi.
Oricum, pe prea puțini băieți vine bine aceată culoare. De ex, băiatul din poza de mai sus e făcut să poarte blond, îi stă superb.
Baftă!