| Cristi1305 a întrebat:

La anul voi fi clasa a-VIII-a și aș vrea să mă vopsesc blond, am voie? Adică, vor zice ceva profesorii? (Sunt băiat)

Răspuns Câştigător
| Hdpuppies a răspuns:

Dacă ai la școală reguli stricte care interzic vopsitul parului, nu prea e okay. Dar dacă nu, nu mai baga în seama profesorii.pana la urma este parul tău, fa ce vrei cu el.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de regulile școlii.
Părinții tăi ce zic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa te vopsești liniștiți numa vezi sa îți stea bine blond ca nu la toți le sta

| danaieladaniela a răspuns:

Pai ce au profesorii cu culoare parului tau? happy
Vopseste-te daca tu vrei nu trebuie sa bagi in seama ceea ce zic ei

| Ionut231312 a răspuns:

Depinde de scoala ta, de directorul tau, daca este strict sau daca are o minte dezvoltata si isi da seama ca vopsirea parului nu ii afecteaza cu nimic imaginea scolii happy

| Kdjakksdn a răspuns:

Depinde de scoala..la noi nu prea avem voie?