| BroFrt a întrebat:

Am 17 ani si am un ten mai închis la culoare. Aceasta chestie ma enerveaza la culme. Aveti idee ce aș putea sa fac ptr albirea pielii?

Răspuns Câştigător
| AnaPug a răspuns:

Buna! Da dacă vrei sa ai o piele mai deschisă la culoare, exista o crema specială cu lămâie si păpădie, de la Cosmetic Plant. Este in jur de 13 lei si o poți cumpara de la orice farmacie.
Sper ca te am ajutat!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste invers!
Altii dau bani grei sa se bronzeze...
Oare de ce?

| n1445 a răspuns:

Cred ca sunt mai frumosi baietii cu piele mai inchisa la culoare decat cei albi ca branza.

| Deliiiia a răspuns:

Foloseste un fond de ten mat, sau o pudră deschisă şi mai insesizabilă.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu ai ce sa faci, trebuie sa te accepti asa.
Nu cred ca fondul de ten te-ar ajuta. Ar arata ca o masca.hee hee Ramai asa cum esti. Esti frumos/frumoasa.
Pa!

| Moonset a răspuns:

Masti cu lamaie, portocala sau miere.