| RoBeRTin321 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am inceput sa fac obrajori iar picioarele mi-se cam ingrasa ca in ultima vreme am mancat multe dulciuri pe la scoala,si alte prostii de la fast-food,si nu prea imi place, deci vreau sa mai slabesc la fata.Nu vreau sa slabesc la tot corpul, doar asa la fata si la coapse.Dau funda! big grin

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La fata slabesti doar prin pierderea in greutate la tot corpul si eventual masaje faciale. Pentru coapse, conteaza sa alergi si exercitii cardio pentru aceasta zona.

| valerika09 a răspuns:

Bea cit mai multa apa! Crede-ma ajuta.
Dimineata pe stomacul gol, bea apa calduta(cam vreo 3pahare), apoi inainte de mincare cu 30 de min si dupa mincare(dupa 30 min). Deja cind iti e foame, dar stii ca tu nu demult ai mincat, pai asta e un semn ca iti este sete (dar nu foame).
Si evident, evita consuma de dulciuri(sau poti doar cate una pe zi, dimineata e recomandabil), si fasfoodurile -sunt complet nesanatoase!