| dianadia123483 a întrebat:

Am o intrebare:cum pot sa ma dezvolt mai reped? Fundita:*!

Răspuns Câştigător
| AndreeaKatherine a răspuns:

Cum spune si AlecsandraM, facand sport, gen baschet, handbal, volei..eu practic handbal si crede-ma, m-am dezvoltat mai repede happy

3 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Asta e o prostie, sunt care umbla si tot mica si slaba e laughing lasa natura sa isi faca treaba, cand o sa cresti o sa vrei sa fii copil si nu o sa poti

| AlescandraM a răspuns:

Facand sport :*

| Giiee a răspuns:

Pai toti zic daca o faci cu un baiat te dezvolti mai repede..Eu n-am incercat dar am prietene..si intr-adevar chiar sau dezvoltat...Eu te sfatuiesc sa stai linistita o sa te dezvolti cu timpu..Chestia e sa ai rabdare si o sa te mir cand vezi cat te-ai dezvoltat dintr-o data