| aleee07 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi : unde credeti ca este mai bine sa ma inscriu Oriflame sau Avon, vreau sa devin reprezenant, dar nu stiu unde este mai avantajos. Unde primesc mai multe prodese de calitate sau mai multi bani? Va rog raspuns urgenttt. Fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Produse gratis primesti mai mult de la Avon, bani primesti mai multi de la Oriflame. Dar poti sa te faci reprezentant la aman2, asa am fost eu.

12 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Inscriu persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort. Poti sa-ti comanzi produse doar pentru uz personal, sau poti incepe o afacere, vei beneficia de aceleasi avantaje.

La Oriflame primesti cele mai mari comisioane din vanzari si produse de calitate! Inscriere gratuita:

-23-40% din valoarea comenzilor; -puteti plasa comenzile online; -produse cadou si oferte speciale pentru noii inscrisi;

-NOU! livrarea comenzilor la domiciliu

-participarea la concursuri si competitii; -sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe; -sansa de a deveni director care, pe baza performantelor de vanzare, ating un nivel mai mare de 5000$ vanzari coordonate.

-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;

Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):

• 0%: pentru comandă sub 50 lei

• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei

• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei

• 40% : pentru comandă peste 500 lei

Varsta minima 16 ani.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
din cate stiu eu la avon se dau multe cadouri care iti satisfac activitatea.
la oriflame nu stiu prea multe lucruri, doar ca mi-am comandat odata un parfum si nu a venit nici in ziua de azi laughing

folosesc produse avon, multi folosesc ca sunt preturi accesibile si calitative.

prietena mea e reprezentant daca te pot ajuta cu ceva te rog lasa-mi mesaj privat

mult succes in viitorul tau job :*

| Viviannnnnna a răspuns:

Mmm...Nu stiu dar produsele de la avon se vand mai bine :*.

| adee_6203 a răspuns:

Sincer poti fi reprezentant la ambele si in plus nu strica happy

| vampiressa a răspuns:

Eu zic ca este mult mai bine la Avon.eu sunt lider de ceva timp si sunt reprezentant de aproape 6 ani.si sa stii ca primesti destul de mult cadouri. minim unul in fiecare luna.lasa-mi un msj si vb si iti explic.

| AnneRose a răspuns:

Desi sunt mai putin calitative decat produsele de la Oriflame,cele de la Avon se vand mult mai bine. Primesti cadouri frumoase,si bani pe masura comenzilor. Deci eu as zice Avon, au si cadouri mai frumoase: agenda, ceas, geanta de laptop. Sper ca am putut fii de folos.

| Nutemaiholba a răspuns:

La avon pentru ca oriflame este mai nepopular astept fundita te rog

| Lorena a răspuns:

La ambele draga mea Allebatting eyelashes laughing.

| ??? a răspuns:

Pai si oriflame si avon sunt aproape la fel
difera numele
eu sunt la oriflame si mi se pare ca este mai bine
am fost si la avon da nu tare mi-a placut
u alegi
eu zic ca e mai bine ORIFLAME

| BubblesBlossom a răspuns:

Oriflamme este mai naturala, insa AVON este cea mai buna, eu de acolo folosesc produse multe, si sunt de calitete deci avon.

| MadyLuz a răspuns:

Eu sunt reprezentant Avon de 3 ani si este foarte avantajos. Daca ai comenzi cat de cat mari chiar iti ies bani frumusei. In plus poti sa primesti foarte multe produse :) Intra aici si afli tot ce te intereseaza: www.avoncosmetics.ro
Sper ca te-am ajutat :)

| akasha_6330 a răspuns:

Avontongue