| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma inscriu la avon primesc si bani cash?laughing

Funda :*

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Daca lucrezi pentru Avon primesti bani.
Daca esti reprezentat nu primesti!

| diana_6879 a răspuns:

Da primesti da trebuie sa ai comenzi foarte mari adica nu primesti de la avon primesti in functie de comenziile tale ai discount adica sa zicem ca tu ai comanda de 8 milioane (bine nu din prima comanda mai pe parcurs ) si tu o sa ai de platit numa 4 sau 5 milioane dar thu cum ai avut comanda de 8 milioane strangi toti banii de la cei care au comandat si platesti factura iar banii care sunt in plus iti raman tie adica tu strangi 8 milioane din care dai numa 4 sau 5 cat e factura si restul banilor iti raman tie 3 sau 4 milioane plus ca mai primesti si cadouri si poti sa iti comanzi produse fara sa le platesti si ca ai si oferte pentru reprezentanti adica o foaie unde ai anumite produse pe care si le pot comanda doar reprezentantii care produsele sunt la preturi mici.

| danuu_4423 a răspuns:

Buna frumoaso! uite intra pe dulce_danutza97 sau contacteaza-ma la 0744772274 si iti dau mai multe detalii! pup :*