| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu parul meu care ma enerveaza rau in privinta stilului, am in fata bretonul mai lung si am o suvita mai mare pentru ca asa am vrut eu de fapt vreau sa imi creasca si mai mare bretonul, aceea suvita dupa ce ma spal pe cap sta dreapta dar pe urma dupa 30 min se onduleaza, nu mai sta dreapta se duce spre dreapta in exterior si arata urat, ce as putea face sa o fac sa stea dreapta? Multuemsc happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Roki_2754 a răspuns:

Placa te par si fixativ

| DenisaDenisucaD a răspuns:

Hei...Orice fata/femeie e frumoasa.E si mai frumoasa cu defecte, pentru ca nu poti fii perfecta!(motivatie)In legatura cu ce poti face ar fi :1.Intreapt-o cu placa.2. Daca nu vrei sa iti arzi parul, ia o foaie, aseaza suvita pe ea, mai pune o foaie(patrate sau dreptungiulare-cat lungimea suvitei)Si apoi fixeaz-o cu o agrafa.3. POATE cauza e si din vina shamponului sau a gelului de par(poate iti da mai mult volum acelei suvite)Incearca sa-l schimbi. Sper ca te-am ajutat. Fundita? puppy dog eyes