| MarianAndrei2222 a întrebat:

Am o problema legata de poze.
Ies orbil in poze.Nu stiu ce sa mai fac.
Cand eram mica ieseam foarte bine in poze, dar acum ies orbil.
Parca as avea gura stramba si un ochi mai mare si unul mai mic.
Dar cand imi fac selfie ies foarte bine, la fel si in oglinda, ies bine in poze si arat ok.
Ma puteti ajuta? Va rog mult❤

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Iti recomand ca atunci când iti faci poze sa-ti cureți inima de sentimentele negative si sa fii fericita! Pozele vor iesi impecabil! Toti avem asa ochii! Pozele reflectă ceea ce crezi despre tine! Gandeste asa: "Sunt cea mai drăguța fata din SV Europei! Mulți băieți m-ar vrea de prietena, acum le trimit cateva poze. Ochii mei sunt fermecatori, iar gura mea are aroma de pepene galben bine copt... Oare ce poate fi mai apetisant?", apoi fa-ti poze si ne zici cum au iesit! Numai bine!

2 răspunsuri:
| rebe200515 a răspuns:

îți recomand sa îți faci poze cu bliț in oglinda. alta varianta ar fi sa te învețe pe cineva cum sa stai in poze. de exempl poti sa înclini telefonul intr-o parte sau sa ridici putin sprâncenele. Depinde mult si de gusturile tale

| anafasie a răspuns:

Incearca sa iti faci poze de la spate, cu doar jumatate din fata si sa pui filtre... Funda?