| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, cred ca nu sunt singurul care se "confrunta" cu problema asta, cand imi fac o poza selfie sau ma uit in oglinda imi place cum arat, iar la poze facute de camera de pe spate observ ca am gura stramba, ochii etc., ceea ce in selfie oglinda nu vad, un raspuns care sa ma lamureasca?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este oarecum normal, cea principala (adica aia din spate) prezinta un alt obiectiv, special pentru pozele din departare, cu o altfel de diafragma/expunere, comparativ cu cea frontala, care este speciala pentru lucrurile apropiate.

| Sofer a răspuns:

E normal. Faci poze din mai multe încercări.

| LPCTSTR a răspuns:

Este normal, si mie mi se-ntampla.
Singurul mod pe care-l vad eu mai rezonabil si aplicabil prin care sa ajungi la o poza este sa-ti accepti aspectul.