| Moamamiamsifsa a întrebat:

Am o problema: Vreau sa ma tund o tunsoare asimetrica, gen Emo asa happy. Dar eu am un pic urechile clapauge. Vreau sa stiu daca las parul sa creasca o sa imi creasca peste urechi si o sa le acopere(nu ca vreau sa le acopar, imi place stilul acesta)Cam in cat timp o sa imi creasca parul atat? In special pun intrebarea pentru cei care au o asemenea frizura si au trecut prin asta. Funda!

Răspuns Câştigător
| Anonomius a răspuns:

Ti-as propune sa iti lasi parul sa iti acopere urechilewinking, la toti cu frizuri de emo care isi acopera parul cu urechile le sta bine si ar dura foarte mult sa iti creasca parul peste ureche
Ma bucur ca te-am ajutat!happy