| strazi1 a întrebat:

Am parul foarte gras, ce metode(sau leacuri ) sunt pentru a face parul uscat FUNDA.

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Buna! Si eu am parul gras, dar nu iti poti schimba parul din gras in uscat decat daca il deteriorezi grav(pudra decoloranta etc)Ce sampon folosesti? Incearca unul pentru par gras si cel mai important incearca sa renunti la cosmetice gen gel, spuma...si nu il mai spala f des, pentru ca cu cat il speli mai des el se invata si se ingrasa din ce in ce mai mult.dar daca e ceva mai grav, mergi la dermatolog pentru o consultatie.Succes!

1 răspuns:
| cristin4ik a răspuns:

Hmm pentru baetzi stiu ca exista un sampun (nivea for men) este foarte bun, il foloseste si fratele meu...incearca, bafta!