| anonim_4396 a întrebat:

Am parul pana la urechi si e ars pana la jumatatea firului. M am intalnit cu un prieten azi si mi-a spus ca de o luna de cand nu ne am mai vazut nu a crescut. trebuie sa il tund pana la jumatatea firului? ( asta ar insemna sa il am iar scurt.) sau doar varfurile? Sampoanele pentru degradare au vreun efect?

Răspuns Câştigător
| Katoky a răspuns:

Bună, cel mai bine e să apelezi la cineva de specialitate care să te ajute nu să ajungi să îţi faci ceva la păr după care să regreţi. Mergi la un salon şi o să te ajute. Până şi şampoanele, măştile pentru a avea efect trebuie să fie pentru tipul tău de păr. Cel mai bine e să te consulţi cu cineva cu experienţă. O zi frumoasa! Te pup!
Fundă?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o frizerie, acolo iti vor spune ce se poate- si ce trebuie facut cu parul tau.