| Amazingbody a întrebat:

daca port 42 la adidasi ce inaltime trebuie sa am (mentionez am 1.62 la 15 ani ) conteaza laba piciorului in inaltime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În mod normal trebuie să ai peste 1.70 cm.
Pa, pa.

| Dontforgettosmile a răspuns:

Wow, ai laba piciorului cam mare la ce inaltime ai! Pentru asa marime, ar trebui sa ai in jur de 1, 75- 1, 80m.