| Slowly a întrebat:

Am şi eu o întrebare...
Aşa, deci, cum am eu piele sensibila, m-am dat cu ceva cremă pe faţă şi cam după o zi, pielea mi s-a iritat şi arată destul de nasol.
Cum pot scăpa de aceasta mai repede? Sau cam in cât timp îmi va trece? (Cu două zile în urmă a început)
Dacă aveţi un răspuns bun, vă rog să îl scrieţi într-un comentariu.
Vă mulţumesc foarte mult.
P.S: Dau fundă dacă e nevoie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu infuzie de musetel, mie imi trecea mereu iritatia asa.
Sau gasesti alte ingrediente aici, dupa rutina de seara gasesti o lista lunga : http://pasagera.ro/......atiei.html

| Slowly explică (pentru anonim_4396):

Multumesc foarte mult.Mi-ai fost de ajutor. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Slowly):

Nu ai pentru ce.happy