| xpbauuxx a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de frizura. Sunt baiat si vreau sa incerc sa-mi fac parul gen breton pana deasupra ochilor. Cum trebuie sa ma tund sau cum trebuie sa-mi las parul sa creasca? Din crestet pana la frunte? Funda pentru pareri si /sau raspunsuri

5 răspunsuri:
| CausingCatastrophy a răspuns:

Pf,breton gen emo, sau cum...sau din acela drept?

| xpbauuxx explică (pentru CausingCatastrophy):

Nu emo straight face gen... dylan sau cole sprouse cand erau in viata minunata pe punte sau ...nush ceva de genu ala

| CausingCatastrophy a răspuns:

I meant, drept pe toata funtea

| CausingCatastrophy a răspuns:

Ah,ok,pai,iti lasi parul sa creasca normal, o sa fie cam greu cu aranjatul bretonului pana ii poti da forma dorita, eu zic ca pana creste sa incerci coafuri acelea la moda pentru baieti gen : http://www.google.ro/......tp?/imgres tu nu trebuie neaparat sa fii atat de tuns in parti, dar ca sa obtii un raspuns mai bun mai bine te duci la un salon ca sa iti spuna.

| CausingCatastrophy a răspuns:

Scuze,nu e bune linkul, http://www.one.ro/......ni-9596380 prima poza