| xpbauuxx a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de frizura. Sunt baiat si vreau sa incerc sa-mi fac parul gen breton pana deasupra ochilor. Cum trebuie sa ma tund sau cum trebuie sa-mi las parul sa creasca? Din crestet pana la frunte? Funda pentru pareri si /sau raspunsuri happy

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Poti tunde tot capul cu exceptia bretonului(sau o parte din el daca vrei sa iti acoper doar o parte ochii)ulterior, dupa ce bretonul a ajuns la marimea potrivita(cat vrei de mare)il poti pastra la aceea marime
sfatul meu ar fi sa iti lasi o parte a bretonului din crestet caci daca il lasi de pe frunte va arata ciudat fruntea cu parul mai mare ca restul capului parerea mea dar poti intreba frizerul

funda