| TeoTudor a întrebat:

am si eu o intrebare... Mie inca nu mi-a dat barba pe toata fața ( am 17 ani ) si inca nu mi-a dat barba decat jos si un pic prin parti. ma fac de la 14 ani cu bigul si nimic. Recent m-am tuns si am fost sa imi dau un contur insa nu observ mare diferență si oarecum mi-e naspa ca vad multi alti baieti cu barbe mai dese, si frumoase iar eu. Voi ce imi recomandati, sa imi creasca si mie si in acele locuri si sa fie mai deasă?

1 răspuns:
| DrGoogle a răspuns:

Crede-ma nu e nici o placere sa te bierberesti, inca esti tanar, mai ai rabdare ca o sa iti creasca si ai sa te saturi de bierberit.