| Catalin_4582 a întrebat:

Am si eu o problema.Pe 4 august ma duc in vacanta la amre si vreau sa slabesc 5 kg pana atunci.Nu sunt gras am 50 kg si 1, 57 metri dar nu arat gras dar vreau sa slabesc oricum.Cum pot sa slabesc eu voi face exercitii multe dar vreau sa stiu o dieta ceva in acelasi timp sa le practic pe amandoua.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IrInA_3016 a răspuns:

Mananca regulat si putin. in timpu mesei bea apa.renunta la dulciuri. cu salate si fructe vei slabi, mai ales daca faci si sporthappy succes:*

1 răspuns:
| anelisia a răspuns:

Tine regimul disociat, il gasesti pe net, poti incerca varianta cu cate o zi.