| deliapisicutza a întrebat:

As dori sa ma tund dar nu stiu sigur daca mi-ar sta bine. Uitati-va la imaginea mea si spuneti-va parerea.Ma cam enerveaza parul lung dar nu stiu daca mi-ar sta bine, ca daca nu-mi sta bine nu mai ies din casa pana nu se indreapta. asa sunt eu. Odata bunica mea mi-a taiat bretonul ca era prea lung si nu l-a tuns bine si am inceput sa plang ca nu arat frumos...

1 răspuns:
| didiidreew a răspuns:

Pai eu cred ca ti-ar sta bine cu parul mai scurt.In cearca ceva pana la umeri. Uita-te pe site-uri la coafuri si vezi care ti se pare mai interesanta!