| Drg7 a întrebat:

As dori si eu sa stiu daca a auzit cineva de New Generation Agency Project. Mi s-a spus ca este o agentie de modeling si cauta modele pentru diverse prezentari si as vrea daca se poate sa-mi spuneti daca este o firma "fantoma" sau este chiar o firma serioasa. Multumesc!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este o firma serioasa, pentru oameni seriosi.

| Drg7 explică (pentru neutrino):

Am platit azi o taxa de 60 de lei. si au spus sa revin pe 8 ianuarie pentru niste poze si dupa o sa ma sune ei, am zis ca in fiecare luna o sa am o prezentare. Ai fost la ei? Ai putea sa-mi detaliezi mai multe. Multumesc!

| neutrino a răspuns (pentru Drg7):

Nu, nu am fost la ei, am avut nevoie de o fata de companie si am fost multumit de ceea ce mi s-a oferit!