| vivi14 a întrebat:

e super dragut acest sait deabi ce mi-am facut accont. Uite care este problema am doar 13 anisoribatting eyelashes, as dori sa imi recomanda-ti si mie o dieta(cura de slabire ). Am 53 de kg, nu sunt foarte grasa adica doar mie mi se pare petru ca ceilanti prieteni imi spun ca nu este deloc adevarat.am doar putina burtica si solduri, asa mi se pare mie. Daca ma puteti ajuta va rog sa o faceti. Va multumesc si cel mai bun raspuns primeste fundita :*. Va pupp :*

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

La varsta ta greutatea nu ar trebui sa fie o problema pentru tine din mai multe motive. Unul din ele, cel mai important e ca esti in crestere inca, nu poti deregla asta, nu e bine sa faci asta. Ce poti face eventual ca sa nu te ingrasi mai tare, mananca cat poti sanatos, renunta la fast-food daca consumi mancare de acolo, mananca fructe mai multe si fa eventual ceva exercitii simple acasa, abdomene etc. Eventual apuca-te de vreun sport, inot, voley. Fa miscare multa, mananca sanatos si nu te mai gandi la problema ce practic nu exista.Bafta!

3 răspunsuri:
| TeddyAn a răspuns:

Nu-ti trebuie slabire. Iti trebuie un manual de limba romana!

| vivi14 explică:

Teddy, ai grija de tine eu am intrebat ceva, daca nu sti sa dai un raspuns te rog eu mai bine taciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce marime ai, la 13 ani nu trebuie sa te apuci de dieta, trebuie doar sa ai grija ce mananci, dai de anemine daca te apuci de diete.