| WhatDoYouWantToBeInTheFuture a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o geanta Louis Vuitton.Intrebarile mele sunt urmatoarele:Sa imi iau un fals sau una originala? De ce? Care este diferenta? Unde o pot gasi? Cam cat m-ar costa(si cea falsa si cea originala).

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

laughing chiar? Cati ani ai?

| Tzukushi a răspuns:

Falsa 200 lei

originala 2000 de euro

te astept pe siteul sa citesti mai multe www.sfaturilemariei.com

te puuup

| rabbit2014 a răspuns:

Sunt genti false care seamana cu originalul, alea originale sunt si o mie de euro si 2, 3, 4. Naspetele sunt ieftine eu am luat cu 25 euro, sin in Romania am luat una mica cu 20 ron, gasesti daca cauti