| Oana_4496 a întrebat:

Vreau si eu sa-mi fac o schimbare de look, dar nu stiu cum! Doresc sa-mi schimb culoarea parului, tunsoarea(nu vreau ceva foarte scurt ). Mentionez ca parul meu ajunge ca lungime pana la nivelul cotului, si tot timpul a fost lipsit de volum, iar ochii mei sunt albastrii.Idei, va rog!

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Depinde si de culoarea pieliithinking de tuns ai atatea optiuni de a alege doar ca trebuie sa te gandesti bine sa nu regreti tongue si la vopsea ca tot e vara un aramiu, castaniu. fundita?

7 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

La tenul deschis in general merg culorile deschise gen aramiu cum am spus mai ales ca vara asta se poarta culoarea asta iar daca tu te simti bine si iti place bob tunde-te asa oricum parul creste si nu cred ca ai avea ce sa regreti

| ellaella13 a răspuns:

Mie ca tunsori imi plac cele bob, dar un bob lung pana la umeri...si ca ai ochii albastri si tenul alb, da un aramiu

| ellaella13 a răspuns:

Pentru volum am vazut intr-un clip:ia-ti o placa de par pentru creponat...si creponeaza parut doar la radacina... apoi aseazal normal

| ellaella13 a răspuns:

Dar pentru o tunsoare bob nu cred ca ar veni bine mult volum
in fine u faci cum crezi

| Oana_4496 explică:

Am tenul cam alb.

| Oana_4496 explică:

Si mie imi plac tunsorile bob, dar nu stiu daca tunsoarea aceasta imi da volum, asta fiind cea mai mare problema a mea.Voi ce ziceti?

| Oana_4496 explică:

Multumesc pentru pont.O sa incerc asta sa vad cum imi sta. Pupici