| StigmatA a întrebat:

As vrea sa ma inscriu si eu la o agentie de modeling buna.
Sunt un tip la 1,85 m , 73 kg , silueta atletica.
As vrea sa stiu cateva agentii care fac recrutari...si ce se cere in schimb ( adica.trebuie sa platesc bani ceva sau cum ?)
Va rog vreau mai multe detalii

Multumesc

Răspuns Câştigător
| OliClaudiu a răspuns:

Sa-ti explic mai mult despre Royal Models Agency o sa dai 5 probe pe care o sa iei nota ca sa primesti diploma sau atestat.
Daca iei diploma e bine ca e recunoscuta de UE si atestatu nu il poti folosi decat la laudat ca ai facut niste cursuri de modeling.
Acum sa iti explic despre cele 5 probe.
1 Mers scenic
2 Album foto
3 Prezenta
4 Test scris
5 Test promoter
La 1 vei primi nota dupa cum faci pasi invatati in timpu cursurilor.
La 2 vei primi nota pe albumul foto dupa cum de fotogenic esti si cat de bine dai in poze.
La 3 sa noteaza toate absentele care le faci in timpu cursurilor daca lipsesti app mi sa pare ca dupa 3 absente te exmatriculeazawinking.
La 4 o sa tai un test scris o sa primesti niste cursuri de la ei cu tot ce trebuie sa stii de modeling si trebuie sa il inveti ca sa poti raspunde la test.
La 5 o sa te trimita cu niste pliante de la ei sa le imparti prin oras si cu o lista sa scrii noi cursanti numele/e-mail/numar telefon trebuie sa strangi minim 11 cursanti ca sa treci proba.
Daca pici la o proba pici la toatewinking eu prima data am loat atestat dar asta nu ma doborat si am continuat si am loat si diploma happy

| StigmatA explică (pentru OliClaudiu):

Si cat m-ar costa in total toata nebuneala asta?

| OliClaudiu a răspuns (pentru StigmatA):

Pai stiu ca la mine in Craiova albumul e 220lei
200lei albumu
20lei dvd-ul cu pozele de pe album ca sa ti le pui pe fb sau pe ce mai vrei tu
Si iti mai trebuie o pereche de pantofi ca pasi se invata in pantofiwinking mie personal nu mi sa pare mult si am facut doua albume big grin dar mi-au placut

3 răspunsuri:
| OliClaudiu a răspuns:

Royal Models Agency nu costa nimic inscrierea doar ca va trebui sa platesti un album foto dar iti vor ramane si tie pozele pe DVD si albumul de hartie eu am fost si am loat diploma