| Kavi a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare pentru cunoscatori dar nu numai.Am parul cret... bine hai sa ii zicem ondulat nu chiar cret pentru ca am mers la o frizerita si la ars, tocit si acum e mai drept, pe langa asta este foarte aspru si as vrea sa mi-l las mare.Intrebarea mea vine cam asa.Cum as putea eu sa imi fac parul mai moale si sa se faca super cret? in momentul de fata sta cam umflat adica in loc sa imi creasca calumea pe langa cap imi sta ceva stil AFRO.Ca sa nu mai zic ca atunci cand ma trezesc arat ca un mic Einstein.Deci va rog ajutati-ma.Ms mult.

1 răspuns:
| Gabiii a răspuns:

Pai ca sa il ai mai moale poti folosi un balsam de par special pentru poar deteriorat(deoarece ai zis ca o coafeza ti l-a ars) si eu am parul ondulat big grin