| baiatulxboyx a întrebat:

Azi vreau sa ma duc si eu la un film si ma gandeam sa imi cumpar o punga de popcorn mica de la ei ( 80 gr ) si o apa plata. Credeti ca asta ma va ingrasa? Punga de popcorn are aproximativ 384 de kcal, iar cand ma voi intoarce voi merge pe jos( cinematograful e la aprox 1-2 km )

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu te ingrasi de la o punga de floricele.

| rolfenstein a răspuns:

Din ultimele tale intrabari deduc ca ai o obsesie f mare pentru slabit, mancare si altele.calculezi caloriile la fiecare aliment.las.o mai moale.

| DeathIncarnate a răspuns:

Aolo frate esti obsedat sa mor eurolling on the floor)))))cum sa te ingrase ma 1 punga de floricele?rolling on the floor)))

| Agutzzza a răspuns:

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce sa spun te ingrasi nu esti prea inteligent...