| hundead15 a întrebat:

Baiat 15 ani aici!
M-am tuns scurt prin parti si la spate iar parul din partea de sus l-am lasat mare. Bretonul imi vine pana la gura daca trag de el.
Am 2 intrebari:
1.Cat de lung trebuie sa fie parul ca sa il prind intr-o mini-coada?
2. Oare imi va sta bine? Pentru ca nasul meu arata aproape la fel ca a lui Tom Cruise... putin mai decent happy

8 răspunsuri:
| Alexannderrr a răspuns:

1. Trebuie sa aiba 5-6 si il poti prinde intr-o coada.
2. Sigur ca iti va sta bine, daca TU crezi asta, ceilalti vor crede la fel, ai incredere in tine.

Salut!