| adyy95 a întrebat:

Care este dupa voi cea mai buna marca de deodorant barbati/femei ca fiecare marca le are pe amblele!
Eu am avut deodorante de la avon dar nu dadeau rezultate bune la cel mai mic efort cedau! acum ceva timp am luat un rexona quantum for men si este foarte bun tin e chiar si 2 zile...
la fel este si dove men + care care miroase super si tine transpiratia in frau la fel de bine!
voi ce parare aveti?

12 răspunsuri:
| ppr a răspuns:

Rexona e foarte bun, atat pentru barbati cat si pentru femei.pentru barbati mai recomand Mennen Speed Stick Classic

| Zangetsu a răspuns:

Eu folosesesc Mennen Alpine.

| Scherimuvi a răspuns:

Cel mai bun este Rexona

| MihaiCF a răspuns:

Rexona is the best. Sunt alea mici care stau " in capac"

| ICanSeeAll a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de cele de la garnier. Am incercat mai multe, inclusiv Rexona, dar tot la garnier am ramas.

| kurtcobain a răspuns:

Eu folosesc lady speed stick si mi se pare ca e destul de bun

| adyy95 explică:

Intr-adevar si Garnier este destul de bun dar la gama pentru barbati numi palce deloc mirosul nu e deloc atragator e simplu si fara esenta

| LifeInPink a răspuns:

Rexona si Dove sunt preferatele mele happy

| aolicaaaaa a răspuns:

Eu sunt mandra de Gaenier mineral.are si varianta masculina:))
poti alege si durata " neputiciunii":))12, 24,48, 72 ore.au o gama foarte variata:))

arata cam asahttp://www.google.ro/imgres?cu=garnier+mineral+deodorant+men& hl=ro& gbv=2& biw=1280& bih=705& tbm=isch& tbnid=xxeVWyl1q4zRtM:& imgrefurl=http://bubblesbollywood.blogspot.com/.......html& docid=GqFEnjOEbUYB_M& w=129& h=400& ei=ldtpTu7vL-bc4QTSrNzxBA& zoom=1& iact=hc& vpx=558& vpy=145& dur=725& hovh=320& hovw=103& tx=86& ty=187& page=1& tbnh=168& tbnw=54& start=0& ndsp=22& ved=1t:429,r:2,s:0

| anutza a răspuns:

De la Oriflame iti recomand Eclat si Giordani sunt reprezentant

| adyy95 explică:

Intr-adevar garnier mineral tine foarte bine dar mirosul nu am carcaterizeaza nu este dupa stilul meu

| OliviaLowe a răspuns:

Eu am Avene Regulating Deodorant Care si il gasesti numai in farmacii.Nu stiu daca este si pentru barbati.