| LanaDelRayFan a întrebat:

Cu ce as putea asorta niste blugi rosii? Va multumesc big grin Fundawinking

13 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Cu o bluzita neagra, albastra, alba

| HippiTweety a răspuns:

Cel mai simplu: cu un tricou alb cu scris sau desen cu ceva rosu sau negru. happy Funda?

| faramatania a răspuns:

1. Cu un blazer negru
Poarta-i cu un tricou alb simplu si un blazer negru. Poti sa porti aceasta tinuta cu tocuri, ghete, bocanci si cam tot ce iti trece prin minte.
2. Cu o camasa alba
Camasa alba este un must-have pentru orice fashionista si trebuie sa existe si in garderoba ta. Poart-o cu o pereche de blugi rosii pentru a le atenua un pic duritatea. Alege fie un model din matase, fie o camasa cu guler tare. Ambele sunt la moda.
3. Cu o geaca de piele
Poarta blugii rosii in aceasta formula pentru a obtine un look rock. Asorteaza-i cu un tricou cu logo-ul unei trupe, sau cu un top lejer, mai punk. Completeaza outfitul cu niste ghete insiretate.
4. Cu un tricou in dungi
Cumpara-ti un tricou navy in dungi si poarta-l cu pantalonii tai rosii. Vei obtine un look clasic si stylish, care nu se demodeaza niciodata.
5. Cu o piesa din denim albastru
Desi nu se prea amesteca tipurile si culorile de blugi in aceeasi tinuta, cu jeansii rosii iti este permis sa experimentezi un pic. Asorteaza blugii tai rosii cu o camasa albastra din jeans, pentru un look urban si dezinhibat.
6. Cu animal print
Adauga acest element in accesorii: curele, esarfe sau genti. Fii indrazneata si poarta pantofi cu animal print la o pereche de jeansi rosii.
7. Color blocking
Procura-ti o camasa fuchsia si poart-o fara inhibitii cu blugii tai rosii. Vei fi super-trendy!

| Kasia a răspuns:

1.o camasa crem mai transparenta+un papion negru+pantofi stilleto negrii
2.un top alb mai lung+platforme+geaca de jeans
3.camasa de jeans mai barbateasca+pantofi din piele cu siret
4.un maieu cu dungi albe si negre(marinaresc)+geanta rosie
5.top peplum crem/turcoaz/alb +pantofi nude+geanta plic nude

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Un tricou alb si papuci negri.

| Differentx13 a răspuns:

Cu un tricou negru sau alb și niște balerini negri sau teniși.

| vanessa001 a răspuns:

Acesti blugi sunt foarte frumos, iti voi arata cateva moduri in caree ii poti purta:
-http://www.google.ro/......tp?/imgres
Blugii rosii merg la ori ce, tenisi, pantofi cu to, sandale. si poat fi asortati cu tricouri albe, negre, cu dungi. dar nu uita, ca sa ai o tinuta perfecta purtand blugi acestia, poti adauga un lantsor lung si in loc de curea o esarfa ingusta. :* Fundita?

| angishik a răspuns:

Cu un tricou negru si niste tenesiwinking

| Manole_Elena_1988 a răspuns:

Cu un tricou albastru inchis cu ceva pe el nu cinteaza cu niste sandale poate toat albastre sau rosii cerceii nu conteaza dar o culoare deschisa o bratara si ar merge sa-ti iei si o gentuta tot albastra!
Sper ca te-am ajutat! La revedere!

| xxflorinxx94 a răspuns:

Sal cu o pereche de balerini rosii sau o pereche de sandale sau cu niste accesorii funda

| LanaDelRayFan explică (pentru xxflorinxx94):

Dar merge cu balerini portocalii si un tricou turcoaz?

| cris1cris2cris3 a răspuns:

Cuun tricou negru.

| emperatriz13 a răspuns:

Poooi cu un tricou albastru sau turcoaz si cu niste tenesi.
*Accesorii niste cercei rosii din aia cercuri mari.:*:* Oricum TU deciziwinkingwinking