| baldabaclost a întrebat:

daca stai sa te bronzezi la soare cu ochelari de soare te prinde bronzul si in zona ochilor? sau ramai cu o pata alba?
funda :*

5 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

E posibil sa iti ramana urma de la rama ochelarilor. Iti propun sa stai fara ochelari si sa atipesti happy

| anyry a răspuns:

Iti ramane o pata alba. Eu as zice sa te bronzezi fara ochelari.

| Dianna21 a răspuns:

O sa ramana un pic urma ramei, nu a lentilelor thinking Dar nu s-ar sesiza atat de tare, daca stai o data cu ochelari, o data fara la bronzat n-ai avea treaba.