| ÎngerCretin a întrebat:

Dati-mi un site de pe care pot lua Dolce Gabanna "The One" sau Bvlgari aqua. Sa fie originale! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin explică (pentru supermamici):

Aqua nu e original, doar Dolce. Iti dau o fundita totusi

| supermamici a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Buna,
pe site-ul respectiv se vand doar produse originale. Este posibil insa sa fim un pic derutati de pret intrucat este vorba de un deodorant stick nu de parfum, deci meaculpa ca ti-am raspuns doar partial. Multumesc de fundita :) M-ar ajuta un like la o pagina de facebook daca nu este cu suparare :)
https://www.facebook.com/TimeZ.ro

| ÎngerCretin explică (pentru supermamici):

Nici o problema big grin Se rezolva cu like-urile. Daca vrei, rog cativa prieteni sa apese LIKE pe a ta pagina.

6 răspunsuri:
| ÎngerCretin explică:

Am luat Dolce Gabanna, Hugo boss, bvlgari si inca cateva dintr-un shop si erau originale, fiind destul de scumpe. Dolce gabanna, Calvin Klein, Bvlgari le-am luat de cateva ori de pe net de pe siteuri diferite si nu era niciunul original.

| oeg a răspuns:

Www.aoro.ro! doar originale;)

| ÎngerCretin explică (pentru oeg):

Originale spui? 70 % dintre ele sunt contrafacute happy Nu mai da sfaturi aiurea. puteam sa scriu si eu pe google ''parfumuri originale'' si dau enter. Ce e asa greu? Eu vreau sa aud propriile experiente.