| Algida a întrebat:

de ce fetele gasesc barbati inalti mai atractivi decat pe cei scunzi?

Răspuns Câştigător
| deeaioanacostache a răspuns:

Eu sunt fata si așa e îmi plac băieți înalți ...eu fiind mai pitica ne sta perfect împreună. si da eu una ma simt mai protejata când sunt cu el.dar sunt cazuri in care băiatul e înalt si se comporte urat ..sa uitam cat de bine ne sta împreunăwinking funda?

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Se cred mai protejate si ca sunt mai dotati, adica totul este direc proportional cu inaltimea.Nimic mai fals.

| Liviu a răspuns:

Mna,cine stie fiecare cu ale lui, si eu caut fete mai inalte, gen 1, 70 - 1, 75 happy Si mai masive putin laughing nu slabanoage big grin dar acum depinde pot sa ma insor si cu una micutahappyDepinde cu ce fel de om te poti intelege si cu care poti face o familiewinking

| RobertMoon a răspuns:

Se cred mai protejate de unul inalt, dar la o bataie unul mic si plin de muschi il sparge pe cel inalt intotdeauna laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru RobertMoon):

" dar la o bataie unul mic si plin de muschi il sparge pe cel inalt intotdeauna" ce comparatie nu ai treaba. parca esti o fata de 15 ani geloasa pe altele si intrebi " baieti, va plac fetele cu fundul mic si frumos sau alea cu fundul mare si plin de vergeturi".

| FemeiaPisică a răspuns:

De ce crezi că le spun : "Tu eşti soarele meu"? Pentru că se uită la ei ca şi cum s-ar uita la soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce pe tine te atrage mai mult o fata cu sanii medii sau mari decat una care poate nu are mai nimic?

| Azazea a răspuns:

Sincer nu stiu de ce...pur si simplu o.O

| mikeyxalion a răspuns:

Pentru ca daca mergi la un eveniment poti lua niste tocuri inalte...si tot nu ai fi cat el, in schimb daca e mic nu, pentru ca o sa arate urat