| alexalx1234 a întrebat:

Fetele preferă băieții înalți sau scunzi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De cand exista omul pe pamant masculi inalti erau preferati femeilor,din multe motive,ofera protectie, garantie, viitor in fapt un barbat cu cat e mai inalt cu atat a avut mai multe relatii, unele o sa spune ne intereseaza sufletul vreajeli femime, da nu conteaza inaltimea cand ai banii multi, si in speed dating masculi inalti sunt mai populari ca alti

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalti

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti fi si sincera cand vrei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aha.Deci de obicei nu sunt sincera.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cu mine draga mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dar cu cine,"dragul meu"?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta stii doar tu

| Xdreaper21 a răspuns:

Inalti ca ar fi stanjenitor ca ele sa poarte tocuri iar el sa ii vina la tate

| AFivia a răspuns:

Depinde de fată.
De obicei, preferăm băieții înalți..Asta nu înseamnă că cei scunzi vor rămâne necăsătorițihappy

| alexalx1234 explică (pentru AFivia):

Eu voi ramane necasatorit chiar daca sunt inalt

| frumyxxxpupyxxx a răspuns:

Inalti lmao