| BeLyNdA a întrebat:

Deci am o problema:am vergeturi albe(nu foate multe) pe fese di cauza ingrasarii bruste(am 14 ani)si vreau sa stiu daca slabesc si folosesc regulat creme speciale pentru vergeturi o sa dispara(sau macar sa nu se mai vada).Ajutati.ma va rog! FUNda!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vergeturile nu mai trec, numai după vârsta de 18 ani și după o naștere/două, poți face o terapie cu laser.
Pa, pa.

| DeN1 a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund la intrebare dar as dori sa-ti pun o intrebare.
Ai luat ceva pastile de te-ai ingrasat brusc? Sau? Te rog spune-mi ca incerc si eu de mult timp sa ma ingras dar degeaba...

| FadetoBlack a răspuns:

Okay, mi s-a spus că uleiul de măsline ajută.

| Gabbriell a răspuns:

Buna iti recomand sa vezi intai un medic dermatolog, el te va ajuta cel mai bine.
Sa nu cumperi vreo crema ceva dupa sfaturile altora.