| razvanalexandru98 a întrebat:

Deci eu sunt obisnuit sa imi fac parul cu ceara si fixativ. Dar de un timp oricat de mult l-as da cu fixativ/ceara nu mai sta. Dupa primele 10 minute se lasa. Tin sa mentionez ca parul meu natural parca e intins cu placa. Ajutati-ma ca sa reusesc sa-l fac sa stea ridicat mai mult. Va rog frumos puppy dog eyes Funditaaaa

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Daca nu sta ridicat, lasa-l asa.
Nu va intleg, pe bune, parul ridicat seamna cu o creasta de cocos si arata urat.

| razvanalexandru98 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Depinde cum ti-l aranjezi. Mie chiar imi statea bine daca ar si sta straight face

| FazzaNica a răspuns:

S-a saturat si parul de atita ceara, poate s-au slabit radacinele si nu mai esteatit de rezistent incearca sa-l ingrijesti cu un gel sa-l intarestisau cauta alta modaitate sa-l fixezi
Succesewinking