| Claudiu15g a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum imi pot intinde parul cu placa? cum se procedeaza? deoarece dupa ce ma scol mi se face parul putin "cret" si asa raman cu el toata ziua (eu am parul lung). p.s. sunt baiat. iar dupa ce il intinzi trebuie fixativ ceva?

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

Ti-l intinzi seara, dar frt bine, caltativ, il pieptini de vreo 3-4 ori frt frt bine inainte de culcare, si dimineata ai par drept! eu asa fac! la mine merge! de fapt depinde si de placa, dar incearca asa! o sa mearga! sunt sigura!

1 răspuns: