| Aly359 a întrebat:

in ultima vreme mi-au aparut niste coji albe in tot capul din cauza matretii ce as putea face am incercat mai multe creme, samponuri etc dar nimic crying sunt foarte speriata crying

Răspuns Câştigător
| moniii5 a răspuns:

Stiu cum e. cumpara de la farmacie un sampon se numeste nizoral il aplici de doua ori pe saptamana prima oara te speli pe cap cu samponul tau pe urma te clatesti si te speli cu nizoral si stai 10 min cu el pe cap...la mine a mers. sper ca te.am ajutat. funda?!