| smileツ a întrebat:

Heii happy
De cateva vreme mi-au aparut sub ochi niste puncte albe( destul de mici). Cum as putea sa scap de ele? sau motivul pentru care au aparut)
Funda happy

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu le stoarce! Incearca o infuzie de menta cu musetel, sau menta cu coada soricelului, cam o lingura de amestec la 250 ml de apa fierbinte, apoi racita.Cu o,, doza,, dai de 3-5 ori\zi.Este vorba de un surplus de seboree, care, daca e iritat, poate lasa mici cicatrice.