| IrinaMihaela15 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei: care credeti ca este cel mai bun si cel mai sigur site pentru achizitionarea lenjeriilor intime? Ma refer in special la lenjeria intima formata din sutien fara burete sau sarme (din dantela mai exact) asortat cu orice fel de chilot. Nu ma intelegeti gresit, atata timp cat nu am sanii lasati nu-mi place sa port genul de sutiene ce sa-mi apropie sanii sau sa-i faca sa para mai mari. Ok, stiu ca poti sa gasesti pe orice site astfel de modele de sutiene, dar vreau sa va cer parerile voastre legate de cel mai potrivit site in acest gen.

Răspuns Câştigător
| catalina2016 a răspuns:

Eu mai mi-am comandat online de la H&M, au o calitate buna si marimile se potrivesc!

| IrinaMihaela15 explică (pentru catalina2016):

Si eu imi comand diverse produse de la h&m, dar ma gandeam daca stii si alte site-uri cu lenjerie inntima de calitate

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Magazine in oras gen, nu mi-as comanda sutiene si chiloti online