| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei: care credeti ca este cel mai bun si cel mai sigur site pentru achizitionarea lenjeriilor intime? Si aici ma refer la lenjeriile sexi sau diverse 'costumase' sexi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai buna metoda sa-ti cumperi lenjerie intima, este sa mergi in magazin si sa ti-o alegi.
Pe site-uri risti sa cumperi ori produse de proasta calitate, ori masuri mici, ori ceva ce nu-ti va place. Poza nu reflecat intotdeauna realitatea si calitatea.

| Miriamj a răspuns (pentru Violleta2022):

În orașul meu nu găsesc magazine cu astfel de lenjerii? din păcate

Răspuns utilizator avertizat
| fanhhro a răspuns:

Cred ca cea mai ok varianta este Fashiondays. Asta e un exemplu: http://l.profitshare.ro/l/4926622.