| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu ce sa fac.As vrea sa imi las parul lung sunt baiat cu parul blod si ochi albastri as vrea sa-mi las parul lung dar in spate nu-mi sta drept se duce intr-o parte si nu stiu daca imi va sta bine.O sa am parul cret? Daca da ce sa fac ca sa il indrept?

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Iti sta aiurea cand ajunge intr-o anumita pozitie, in zona umerilor, un timp se intoarce, dar daca trece de punctul respectiv creste drept. Iti trebuie putina rabdare sa depasesti acel moment, e cam aiurea dar daca chiar vrei trebuie sa ai rabdare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tunde-te.

| AlyLov3 a răspuns:

Foloseste placa!

| Unlucky a răspuns:

Incearca si vezi. daca ti-l lasi pana la umeri probabil o sa se increteasca putin de la varfuri. daca nu e chiar foarte lung dar nici scurt nu cred

| ElStelaro a răspuns:

Date si tunde-te chel.laughing)) macar stii cati luceste capu

| Bewaree a răspuns (pentru ElStelaro):

Te dracu danilaughing()