| vassiok2008 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati o tunsoare pentru mine? Am parul lung, fata ovala si breton inca ne crescut pe care il tin cu o agrafa sus! Astept raspunsuri. Mersi anticipat! Cel mai boon raspuns primeste Funda (ړײ)!

5 răspunsuri:
| Alexalice10 a răspuns:

In scari saun bob, dar nu prea scurt.

| Luana2347 a răspuns:

Poti te rog sa mentionezi daca ai gat lung sau scurt? Daca imi spui sigur iti dau un raspuns ca sunt coafeza

| vassiok2008 explică (pentru Luana2347):

Am parul lung

| Luana2347 a răspuns (pentru vassiok2008):

Vorbeam de gat

| dianaenumelemeu a răspuns:

Poti incerca o tunsoare bob da genu' ala scurt in spate si foarte lung in fata fara breton si cararea intr-o parte...succes