| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 19 ani si doresc sa imi dau jos mustata. Niciodata nu mi-am dat-o jos, nu e mare, dar stiti cum e prima mustata, mai fina dar e destul de urata, avand in vedere ca nici barba nu am.
Ce produse imi recomandati sa folosesc pentru indepartarea mustatei si a catorva fire din barba? Ce aparat dar si ce spuma de ras imi recomandati? Doresc ca dupa acest proces sa ramana pielea fina, placuta la atingere si fara fire sub piele va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu îți recomand aparatul acesta

https://m.emag.ro/......D8KYYDBBM/

E cam scump, dar merita. Îl dețin de 1 an și jumătate și poate fi folosit și pe umed și uscat. Dacă vrei sa folosești pe umed, atunci recomand gelul de ras de la Gillette. Dacă vrei aparat de ras mai ieftin, atunci aparat de ras Gillette FlexBall. Și acesta îl dețin. Îl folosesc doar atunci când uit să îmi dau barba și mustața jos, iar aparatul electric nu prea face față dacă e parul prea mare mai ales in zona gâtului.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Orice aparat cu lamă de ras și orice spumă de ras

| Donsavas a răspuns:

Pentru a rămâne pielea fina si pentru a scăpa de mustata, ai nevoie de laser. Faci cateva ședințe si scapi pentru câțiva ani buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gilette fusion si o crema de spuma de calitate sau gel de ras tot de la fusion